Shrnutí Německa 2. část

23. dubna 2017 v 10:02 |  Cestování
27.3. 2017

Ráno jsme se nachystaly a vyrazily směr Heilbronn (Medine bydlela ve vedlejším městě).
Dorazily jsme k její škole, kde jsem potkala svou spoužačku a byla jsem za to úplně šťastná, že konečně můžu prohodit něco česky! :D Sedli jsme si do jedné třídy, kde nám jejich zástupkyně vykládala o jejich škole. Říkala nám, že tam mají i třídu pro imigranty, to bylo celkem zajímavý. Dále jsme dostali snídani a společně jsme snídali i s vedením školy.
Po snídani jsme jeli do centra Heilbronnu. Celkem mě tam zaujaly ty jejich vlaky nebo co to bylo :D prostě jak v Česku jezdí normální vlaky, tak ty jezdili i v centru města, neměli tam třeba žádný tramvaje. Navíc tomu říkali "train", takže to vlak asi byl :D Rozdělili jsme se na skupinky a prohlíželi si město. Heilbronn je hodně krásnej :)
Asi po 4 hodinách jsme se vydali grilovat. Šli jsme pořád do kopce a vážně to nemělo konce a to ještě k tomu pražilo slunko a měli jsme hlad. Ale stálo to za to, bylo to vážně super :)
Večer jsme šli jen ve čtyřech do Schischa baru, jak tomu oni říkají :D je to něco jak u nás čajovna, bylo to super, protože jak nás bylo málo a ne celá skupinka, tak jsme si aspoň dobře povykládali :)
Přijeli jsme domů a šli spát.


28.3. 2017

Tento den nás čekala první praxe. Měli jsme z toho trošku strach, ale jakmile jsem se dozvěděla, že tam jdeme ještě s jednou holkou z vedejší třídy a s její výměnnou studentkou, hned mě strach přešel. Rozdělili nás tak, že holky šly do "dřevozpracující části" a já s Medine do části, kde se jen malovalo, vyrábělo atd. Prostě taková "art" část.
Byla celkem sranda, protože nikdo tam neuměl anglicky a německy jsem rozuměla tak jedno slovo z deseti :D Postavili nás k jednomu pultu a ukazovali nám, jak máme správně překreslit malý obrázek na velký. Bylo to zajímavý, protože vážně moc kreslit neumím :D
Večer jsme šli do restaurace L'Osteria, kde jsme si dali pizzu, která byla moc výborná.
Dále jsme si šli sednout do dalšího baru, kde jsme si všichni Češi dali víno nebo pivo, ale Němci normálně džusy :D V Německu je pivo nebo víno od šestnácti, takže my jsme z toho byli hotoví a museli jsme toho využít :D Btw. Němci mají vážně hodně dobré víno.


29.3. 2017
Druhá praxe byla ještě větší sranda. Zase jsme malovali a zase nám to nešlo :D
O patro níž, ve dřevozpracujícím, vyráběli loď na jedno představení, které budou představovat za pár týdnů. A my jsme dělaly příslušenství a dělaly jsme té lodi komín :D no jako nebylo to nic lehkého, ale stejně nás pochválili, že jsme šikovný, měly jsme z toho radost :D
Odpoledne po práci jsme jeli vlakem do Neckarsulmu na bowling. Těšili jsme se na něho, jenže oni si tu objednávku nezapsali a neměli pro nás volno. Jen jsme se tedy prošli městem, dali si zmrzku a pomalu jsme odcházeli domů. S Medine jsme si udělaly takovej línej večer, koukaly jsme na filmy, pily horkou čokoládu a jedly popcorn.

Fotky máte v minulém článku, tak se můžete podívat :)

Abs
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama