Téma týdne "Před usnutím"

1. března 2017 v 16:14 |  Téma týdne
Zajímavé téma týdne, je to super k zamyšlení.
Každý večer před spaním si dám večeři, jdu na procházku se svým psem, dám si vanu, vyčistím zuby a jdu si lehnout.
Ale co dělám před usnutím?
Asi jako každý teenager (i když nejen teenager) koukám do mobilu, projíždím všechny sociální sítě, píšu si s lidmi a najednou si uvědomím, že už je půlnoc a já zase opět nechápu, jak může být najednou půlnoc, když před chvílí bylo 8 hodin. Dám tedy mobil na nabíječku a pokouším se usnout..
Ale..co kdybych najednou začala o nečem přemýšlet? :D Zítra píšu test z toho a z toho (samozřejmě si na to vzpomenu v noci, tudíž se nemůžu připravit)..pak jen lituju, že jsem si to někam nezapsala a zase se nepřipravila. Pak si vzpomenu, že jsem měla udělat prezentaci, na kterou jsem měla měsíc a neudělala jsem ji ani na poslední chvíli. A v neposlední řadě si vzpomenu, že jsem si nekoupila šalinkartu, protože je začátek měsíce.
Tak tam jen ležím, přemýšlím o tom, proč jsem tak strašně líná a nedokážu ani nic pořádně udělat a do dalšího dne si dávám předsevzetí, že už taková nebudu, že už budu mít vše v pořádku (btw. toto předsevzetí si dávám každý večer:D)
Když už jsem teda v takovém tom polospánku, tak se mi zdá o tom, že někam padám a hrozně sebou trhnu. Máte to taky tak ?

Abs
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 1. března 2017 v 19:04 | Reagovat

Já si před spaním čtu, a často si vzpomenu na věci, co jsem zapomněla udělat :)

2 Abs Abs | 2. března 2017 v 18:04 | Reagovat

[1]: máme to stejně :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama