Co je nového?

4. června 2015 v 18:35 |  Deníček
Ahoj, hlásím se vám po delší době.
Fuu nebudu se vymlouvat, že jsem neměla čas nebo tak něco :D Prostě se mi nechtělo, neměla jsem náladu ani nápady na články.
Taakže, co je nového?
Mám po přijímačkách a ano, přijali mě ! :)) prostě nejlepší pocit, když jsem viděla můj kód a přijata :)))
Hlásila jsem se na gymnázium a obchodní akademii, přijali mě na obě školy.
Ale rozhodla jsem se pro obchodku, bude to pro mě lepší do budoucna :) A musím se pochlubit..byla jsem 36 z 255 přihlášených lidí ! No absolutně jsem to nečekala a jsem hrozně šťastná a do teď nechápu, jak jsem to udělala! :D

Další věc, zbývá pár dní do konce šk. roku, což vede k rozloučení s mojí třídou..
Ehmm..upřímně, vůbec se mi nikam nechce, svoji třídu zbožňuju. Nechápu, že těch 9 let tak rychle uteklo a základku bych si dala ještě znovu. 17.6. jedeme na školní výlet, takže ten si parádně užijeme. Možná ani nebudu mít teď tolik času psát, jelikož chci být s kamarádami, kteří jdou většinou někam pryč na internáty. O prázdninách to určitě napravím :)!
Mám taky strach ze střední, že to nebudu zvládat, protože na základce se fakt skoro vůbec neučím a mám 1,2. Střední bude pro mě hrozně velkej skok, bojím se toho!:(:D Prosím, prosím..kdo byl ve stejné situaci jako já, napište mi, jak jste to zvládali, klidně mi napište nějaké tipy. Budu za to hrozně ráda:)
Mimochodem, další věc, která souvisí s mojí neaktivitou je můj notebook, který se začal sekat. Už dřív byl špatný, ale pořád se to dalo i s baterií, která vydržela max. 15 minut :D Myslím, že to všichni znáte :D Začala jsem si šetřit na nový notebook a nakonec jsem od našich dostala notebook na narozeniny, byla jsem za to moc ráda ! :)) Bude se mi hodit jak na střední, tak i na blog samozřejmě :D:) btw.: na počítač jsem si zaplatila víc jak polovinu, aby nikdo neměl negativní komentáře.

Ajeej celkem jsem se rozepsala si myslím .:D:)
Taky jste tak rádi za to teplo? :D I když je někdy fakt šílený, jsem za něho moc ráda.
Mějte se krásně!))

Abs
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama