Červen 2015

Co je nového?

4. června 2015 v 18:35 Deníček
Ahoj, hlásím se vám po delší době.
Fuu nebudu se vymlouvat, že jsem neměla čas nebo tak něco :D Prostě se mi nechtělo, neměla jsem náladu ani nápady na články.
Taakže, co je nového?
Mám po přijímačkách a ano, přijali mě ! :)) prostě nejlepší pocit, když jsem viděla můj kód a přijata :)))
Hlásila jsem se na gymnázium a obchodní akademii, přijali mě na obě školy.
Ale rozhodla jsem se pro obchodku, bude to pro mě lepší do budoucna :) A musím se pochlubit..byla jsem 36 z 255 přihlášených lidí ! No absolutně jsem to nečekala a jsem hrozně šťastná a do teď nechápu, jak jsem to udělala! :D

Další věc, zbývá pár dní do konce šk. roku, což vede k rozloučení s mojí třídou..
Ehmm..upřímně, vůbec se mi nikam nechce, svoji třídu zbožňuju. Nechápu, že těch 9 let tak rychle uteklo a základku bych si dala ještě znovu. 17.6. jedeme na školní výlet, takže ten si parádně užijeme. Možná ani nebudu mít teď tolik času psát, jelikož chci být s kamarádami, kteří jdou většinou někam pryč na internáty. O prázdninách to určitě napravím :)!
Mám taky strach ze střední, že to nebudu zvládat, protože na základce se fakt skoro vůbec neučím a mám 1,2. Střední bude pro mě hrozně velkej skok, bojím se toho!:(:D Prosím, prosím..kdo byl ve stejné situaci jako já, napište mi, jak jste to zvládali, klidně mi napište nějaké tipy. Budu za to hrozně ráda:)
Mimochodem, další věc, která souvisí s mojí neaktivitou je můj notebook, který se začal sekat. Už dřív byl špatný, ale pořád se to dalo i s baterií, která vydržela max. 15 minut :D Myslím, že to všichni znáte :D Začala jsem si šetřit na nový notebook a nakonec jsem od našich dostala notebook na narozeniny, byla jsem za to moc ráda ! :)) Bude se mi hodit jak na střední, tak i na blog samozřejmě :D:) btw.: na počítač jsem si zaplatila víc jak polovinu, aby nikdo neměl negativní komentáře.

Ajeej celkem jsem se rozepsala si myslím .:D:)
Taky jste tak rádi za to teplo? :D I když je někdy fakt šílený, jsem za něho moc ráda.
Mějte se krásně!))

Abs